TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
0024G0024-9X
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
COAX CABLE-HIGH PERFO 100'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$468.654
$468.654
3
$438.608664
$1315.825992
5
$417.5801
$2087.9005
10
$396.5509
$3965.509
25
$390.54272
$9763.568
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Usage | - |
| Cable Type | Twinaxial |
| Dielectric Material | Fluorinated Ethylene Propylene (FEP) |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Dielectric Diameter | 0.054" (1.37mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| VoP, Velocity of Propagation | 76 |
| Series | CHEMINAX |
| Shield Coverage | - |
| Cable Group | - |
| Length | 100.0' (30.48m) |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 19 Strands / 36 AWG |
| Conductor Material | Copper Alloy, Silver Coated |
| Jacket Color | White |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Impedance | 100 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.149" (3.78mm) |
| Base Product Number | 0024 |