TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
0024T0024-N(LM)
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
COAX CABLE-HIGH PERFO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 150°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Twinaxial |
| Dielectric Material | Fluorinated Ethylene Propylene (FEP) |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Dielectric Diameter | 0.054" (1.37mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| VoP, Velocity of Propagation | 76 |
| Series | CHEMINAX |
| Shield Coverage | - |
| Cable Group | - |
| Length | - |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 19 Strands / 36 AWG |
| Conductor Material | Copper Alloy, Silver Coated |
| Jacket Color | White |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Impedance | 100 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.149" (3.78mm) |
| Base Product Number | 0024 |