SCHURTER Inc.
Prodotto No:
0031.8513
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.9875
$4.9875
5
$4.8108
$24.054
10
$4.6398
$46.398
50
$3.60886
$180.443
100
$3.00732
$300.732
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Melting I²t | 19.4 |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus, VDE |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Requires Holder, Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197" Dia x 0.787" L (5.00mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | OGN-SMD |
| Package / Case | 5mm x 20mm w/Holder |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |