SCHURTER Inc.
Prodotto No:
0034.0911.PT
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Melting I²t | 17 |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1.5kA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | SA 5x20 |
| Package / Case | 5mm x 20mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Bulk |