SCHURTER Inc.
Prodotto No:
0034.4923
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FUSE 1.6A 125VAC RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 1.6 A |
| Fuse Type | - |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.252" Dia x 0.346" H (6.40mm x 8.80mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Package / Case | Radial, Can |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Bulk |