Talema Group LLC
Prodotto No:
0050MD-1-003
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PWR XFMR TORO 50VA CHAS MT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$53.124
$53.124
10
$51.3532
$513.532
25
$47.8116
$1195.29
50
$44.27019
$2213.5095
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Height - Seated (Max) | - |
| Voltage - Primary | 100V, 120V, 200V, 240V |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Secondary Winding(s) | Single, Multiple Taps |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 81.00mm Dia x 38.00mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 420mA, Series 210mA |
| Weight | 1.8 lbs (816.5 g) |
| Primary Winding(s) | Dual, Multiple Taps |
| Series | MD |
| Type | Toroidal |
| Power - Max | 50VA |
| Mfr | Talema Group LLC |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 120V, Series 240V |