SCHURTER Inc.
Prodotto No:
0072.1081.B1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
VARISTOR 1.571KV 10KA DISC 20MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 1.414 kV |
| Capacitance @ Frequency | 259 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Varistor Voltage (Typ) | 1.571 kV |
| Varistor Voltage (Max) | 1.728 kV |
| Series | AVTT |
| Energy | 860J |
| Package / Case | Disc 20mm |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Maximum AC Volts | 1 kV |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 1.2 kV |
| Current - Surge | 10 kA |