SCHURTER Inc.
Prodotto No:
0072.4291.B1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
VARISTOR 659.5V 13KA DISC 25MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 594 V |
| Capacitance @ Frequency | 1123 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Varistor Voltage (Typ) | 659.5 V |
| Varistor Voltage (Max) | 725 V |
| Series | AVTT |
| Energy | 480J |
| Package / Case | Disc 25mm |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Maximum AC Volts | 420 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 560 V |
| Current - Surge | 13 kA |