SCHURTER Inc.
Prodotto No:
0072.5181.B1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
VARISTOR 801.5V 10KA DISC 20MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 722 V |
| Capacitance @ Frequency | 510 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Varistor Voltage (Typ) | 801.5 V |
| Varistor Voltage (Max) | 881 V |
| Series | AVTT |
| Energy | 470J |
| Package / Case | Disc 20mm |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Maximum AC Volts | 510 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 675 V |
| Current - Surge | 10 kA |