Essentra Components
Prodotto No:
010832CD062
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BINDER COMBINATION SCREW 8-32 TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.1045
$0.1045
5
$0.0931
$0.4655
10
$0.0798
$0.798
25
$0.0665
$1.6625
50
$0.0627
$3.135
100
$0.059945
$5.9945
250
$0.053314
$13.3285
500
$0.050654
$25.327
1000
$0.047984
$47.984
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Length - Below Head | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Head Diameter | 0.335" (8.51mm) |
| Drive Type | Combination |
| Material | Nylon |
| Thread Size | #8-32 |
| Product Status | Active |
| Series | MicroPlastics |
| Length - Overall | 0.825" (20.96mm) |
| Type | Machine Screw |
| Head Height | 0.200" (5.08mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Screw Head Type | Binding Head |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 010832CD |