Essentra Components
Prodotto No:
010832PW075
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PAN PHILLIPS SCREW 8-32 THREAD 3
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.114
$0.114
5
$0.1026
$0.513
10
$0.08835
$0.8835
25
$0.07334
$1.8335
50
$0.06897
$3.4485
100
$0.06612
$6.612
250
$0.058786
$14.6965
500
$0.055841
$27.9205
1000
$0.052896
$52.896
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Length - Below Head | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Head Diameter | 0.314" (7.98mm) |
| Drive Type | Phillips |
| Material | Nylon |
| Thread Size | #8-32 |
| Product Status | Active |
| Series | MicroPlastics |
| Length - Overall | 0.860" (21.84mm) |
| Type | Machine Screw |
| Head Height | 0.110" (2.79mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Screw Head Type | Pan Head |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 010832PW |