Essentra Components
Prodotto No:
011032PW062
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PAN SLOTTED SCREW, NATURAL, NYLO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.1235
$0.1235
5
$0.1045
$0.5225
10
$0.0893
$0.893
25
$0.07448
$1.862
50
$0.07011
$3.5055
100
$0.06707
$6.707
250
$0.059584
$14.896
500
$0.05662
$28.31
1000
$0.053637
$53.637
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Length - Below Head | 0.625" (15.88mm) |
| Head Diameter | 0.365" (9.27mm) |
| Drive Type | Phillips |
| Material | Nylon |
| Thread Size | #8-32 |
| Product Status | Active |
| Series | MicroPlastics |
| Length - Overall | 0.775" (19.69mm) |
| Type | - |
| Head Height | 0.150" (3.81mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Screw Head Type | Pan Head |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 011032PW |