Essentra Components
Prodotto No:
011032PW125
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PAN PHILLIPS SCREW 10-32 THREAD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.1235
$0.1235
5
$0.1121
$0.5605
10
$0.09595
$0.9595
25
$0.0798
$1.995
50
$0.07486
$3.743
100
$0.071725
$7.1725
250
$0.063726
$15.9315
500
$0.060553
$30.2765
1000
$0.057361
$57.361
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Length - Below Head | 1.250" (31.75mm) |
| Head Diameter | 0.365" (9.27mm) |
| Drive Type | Phillips |
| Material | Nylon |
| Thread Size | #10-32 |
| Product Status | Active |
| Series | MicroPlastics |
| Length - Overall | 1.400" (35.56mm) |
| Type | Machine Screw |
| Head Height | 0.150" (3.81mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Screw Head Type | Pan Head |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 011032PW |