Essentra Components
Prodotto No:
011032W025PC
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PAN PHILLIPS SCREW 10-32 THREAD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.779
$0.779
5
$0.665
$3.325
10
$0.55385
$5.5385
25
$0.52022
$13.0055
50
$0.49818
$24.909
100
$0.442795
$44.2795
250
$0.42066
$105.165
500
$0.398506
$199.253
1000
$0.376371
$376.371
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Length - Below Head | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Head Diameter | 0.365" (9.27mm) |
| Drive Type | Phillips |
| Material | Polycarbonate |
| Thread Size | #10-32 |
| Product Status | Active |
| Series | MicroPlastics |
| Length - Overall | 0.505" (12.83mm) |
| Type | Machine Screw |
| Mfr | Essentra Components |
| Screw Head Type | Pan Head |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 011032W |