Essentra Components
Prodotto No:
011032W037PC
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PAN PHILLIPS SCREW 10-32 THREAD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.7885
$0.7885
5
$0.6745
$3.3725
10
$0.5624
$5.624
25
$0.52858
$13.2145
50
$0.50616
$25.308
100
$0.449825
$44.9825
250
$0.427386
$106.8465
500
$0.40489
$202.445
1000
$0.382394
$382.394
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Length - Below Head | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Head Diameter | 0.365" (9.27mm) |
| Drive Type | Phillips |
| Material | Polycarbonate |
| Thread Size | #10-32 |
| Product Status | Active |
| Series | MicroPlastics |
| Length - Overall | 0.630" (16.00mm) |
| Type | Machine Screw |
| Mfr | Essentra Components |
| Screw Head Type | Pan Head |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 011032W |