Essentra Components
Prodotto No:
011032W062PC
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PAN PHILLIPS SCREW 10-32 THREAD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.798
$0.798
5
$0.684
$3.42
10
$0.57
$5.7
25
$0.5358
$13.395
50
$0.513
$25.65
100
$0.456095
$45.6095
250
$0.433238
$108.3095
500
$0.410438
$205.219
1000
$0.387638
$387.638
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Length - Below Head | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Head Diameter | 0.365" (9.27mm) |
| Drive Type | Phillips |
| Material | Polycarbonate |
| Thread Size | #10-32 |
| Product Status | Active |
| Series | MicroPlastics |
| Length - Overall | 0.880" (22.35mm) |
| Type | Machine Screw |
| Mfr | Essentra Components |
| Screw Head Type | Pan Head |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 011032W |