Casa / Crystals / 0111M424000F12DTNLK
minImg
0111M424000F12DTNLK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Prodotto No:
0111M424000F12DTNLK
Descrizione:
CRYSTAL 24MHZ 12PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 20 Ohms
Ratings -
Series XC11M4
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Frequency 24 MHz