Casa / Crystals / 0122M4-24000F22DTLLK
minImg
0122M4-24000F22DTLLK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Prodotto No:
0122M4-24000F22DTLLK
Descrizione:
CRYSTAL 24MHZ 22PF SMD
In magazzino : 6000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 3000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 22pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series 0122M4
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Frequency 24 MHz