Casa / Structural, Motion Hardware / 0.125X3.0FLT6061T6511-2
minImg
0.125X3.0FLT6061T6511-2
Remington Industries
Prodotto No:
0.125X3.0FLT6061T6511-2
Descrizione:
ALUM PLATE 1/8" x 3" x 2"
In magazzino : 50
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 2.000" L x 3.000" W x 0.125" H (50.80mm x 76.20mm x 3.18mm)