Preci-Dip
Prodotto No:
01401-87-3110
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PIN RECEPTACLE CONNECTOR 0.015"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.26695
$2.6695
25
$0.23522
$5.8805
50
$0.21622
$10.811
100
$0.20767
$20.767
250
$0.186466
$46.6165
500
$0.177992
$88.996
1000
$0.148333
$148.333
2500
$0.135622
$339.055
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Insertion Force | - |
| Tail Type | No Tail |
| Operating Temperature | - |
| Pin Hole Diameter | - |
| Socket Depth | 0.146" (3.71mm) |
| Tail Diameter | - |
| Accepts Pin Diameter | 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | - |
| Termination | Solder |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.057" (1.45mm) |
| Length - Overall | 0.165" (4.19mm) |
| Flange Diameter | 0.072" (1.83mm) |
| Mfr | Preci-Dip |
| Contact Material | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | - |
| Accepts Square Pin Size | - |