Preci-Dip
Prodotto No:
01426-83-3010
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PIN RECEPTACLE CONNECTOR 0.014"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.40755
$4.0755
25
$0.37202
$9.3005
50
$0.35017
$17.5085
100
$0.335635
$33.5635
250
$0.30647
$76.6175
500
$0.291878
$145.939
1000
$0.240796
$240.796
2500
$0.218908
$547.27
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Insertion Force | 2.00N |
| Tail Type | No Tail |
| Operating Temperature | - |
| Pin Hole Diameter | - |
| Socket Depth | 0.193" (4.90mm) |
| Tail Diameter | - |
| Accepts Pin Diameter | - |
| Contact Finish Thickness | 5.00µin (0.127µm) |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Solder |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Length - Overall | 0.217" (5.50mm) |
| Flange Diameter | 0.072" (1.83mm) |
| Mfr | Preci-Dip |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | - |
| Accepts Square Pin Size | - |