Preci-Dip
Prodotto No:
01460-88-3010
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PIN RECEPTACLE CONNECTOR 0.014"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.38
$0.38
10
$0.32395
$3.2395
25
$0.28538
$7.1345
50
$0.26239
$13.1195
100
$0.25213
$25.213
250
$0.226404
$56.601
500
$0.216106
$108.053
1000
$0.180082
$180.082
2500
$0.164654
$411.635
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Insertion Force | - |
| Tail Type | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Pin Hole Diameter | - |
| Socket Depth | - |
| Tail Diameter | - |
| Accepts Pin Diameter | 0.014" ~ 0.022" (0.36mm ~ 0.56mm) |
| Contact Finish Thickness | 5.00µin (0.127µm) |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | - |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Length - Overall | 0.354" (9.00mm) |
| Flange Diameter | 0.072" (1.83mm) |
| Mfr | Preci-Dip |
| Contact Material | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | - |
| Accepts Square Pin Size | - |