Casa / Crystals / 0175M420000F16DTNJK
minImg
0175M420000F16DTNJK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Prodotto No:
0175M420000F16DTNJK
Descrizione:
CRYSTAL 20MHZ 16PF SMD
In magazzino : 2000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 16pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 20 Ohms
Ratings -
Series XC75M4
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Frequency 20 MHz