Casa / Crystals / 0175M46000F10DTNJK
minImg
0175M46000F10DTNJK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Prodotto No:
0175M46000F10DTNJK
Descrizione:
CRYSTAL 6MHZ 10PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Frequency 6 MHz