0201DS-3N3XJEW
Coilcraft
Prodotto No:
0201DS-3N3XJEW
Produttore:
Coilcraft
Pacchetto:
0201
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
RF INDUCTOR, CERAMIC CORE, 5/10%
In magazzino : 24474
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 42 @ 900MHz
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Current Rating (Amps) 630 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.067" L x 0.039" W (1.70mm x 0.99mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Ratings -
DC Resistance (DCR) 80mOhm Max
Inductance 3.3 nH
Series 0201DS
Type Wirewound
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 12.8GHz