Aillen
Prodotto No:
0201N3R0C500LE
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
Cap. SMD,0201,NP0,3.0pF,0.25pF,5
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Tolerance | ±0.25pF |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Product Status | Active |
| Series | 201 |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.015" (0.39mm) |
| Mfr | Aillen |
| Capacitance | 3 pF |
| Package | Tape & Reel (TR) |