02510SS-12M-AA-00
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
02510SS-12M-AA-00
Descrizione:
FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
In magazzino : 603
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Mfr NMB Technologies Corporation
Material - Frame Plastic
Features Auto Restart
Width 10.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Sleeve
Approval Agency -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 25mm L x 25mm H