Casa / Structural, Motion Hardware / 0.25X4.0FLT6061T6511-24
minImg
0.25X4.0FLT6061T6511-24
Remington Industries
Prodotto No:
0.25X4.0FLT6061T6511-24
Descrizione:
0.25X4.0FLT6061T6511-24 1/4" X 4
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 24.000" L x 4.000" W x 0.250" H (609.60mm x 101.60mm x 6.35mm)