0.25X4.0FLT6061T6511-6
Remington Industries
Prodotto No:
0.25X4.0FLT6061T6511-6
Descrizione:
0.25X4.0FLT6061T6511-6 1/4" X 4"
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 6.000" L x 4.000" W x 0.250" H (152.40mm x 101.60mm x 6.35mm)