Casa / Structural, Motion Hardware / 0.25X8.0FLT6061T6511-48
minImg
0.25X8.0FLT6061T6511-48
Remington Industries
Prodotto No:
0.25X8.0FLT6061T6511-48
Descrizione:
1/4" X 8" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 48.000" L x 8.000" W x 0.250" H (1219.20mm x 203.20mm x 6.35mm)