0357-001-X5U0-152M
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
0357-001-X5U0-152M
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500V
Thread Size 12-28
Size / Dimension 0.313" Dia x 0.625" L (7.95mm x 15.87mm)
Temperature Coefficient X5U
Height (Max) -
Product Status Active
Ratings -
Series 0357
Package / Case Axial, Bushing - 2 Hooked Leads
Mfr Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Capacitance 1500 pF
Package Bulk
Current 20 A