04015KA-24L-AA-00
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
04015KA-24L-AA-00
Descrizione:
FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Guida per l'utente
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Product Status Obsolete
Voltage Range 22 ~ 25.2VDC
RPM -
Mfr NMB Technologies Corporation
Material - Frame Plastic
Features -
Width 15.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 40mm L x 40mm H