04020VA-12K-AL-00
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
04020VA-12K-AL-00
Descrizione:
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) -
Approval Agency -
Fan Type Tubeaxial
Termination 3 Wire Leads
Voltage - Rated 12VDC
Size / Dimension Square - 40mm L x 40mm H
Product Status Active
Voltage Range -
Weight -
RPM -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade -
Series 04020VA
Mfr NMB Technologies Corporation
Material - Frame -
Features Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Package Box
Width 20.00mm