0500588000-05-V8-D
Molex
Prodotto No:
0500588000-05-V8-D
Produttore:
Molex
Descrizione:
5" PRE-CRIMP 1852 VIOLET
Guida per l'utente
Number of Rows 1
Color Violet
Contact Finish Thickness 35.4µin (0.90µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series PicoBlade
Length 5.00" (127.00mm)