0500588000-11-L8
Molex
Prodotto No:
0500588000-11-L8
Produttore:
Molex
Descrizione:
11" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Guida per l'utente
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness 35.4µin (0.90µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series PicoBlade
Length 11.0" (279.4mm)