Nicomatic
Prodotto No:
050P340K0076-406406
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 3"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.147
$2.147
10
$1.9475
$19.475
25
$1.824
$45.6
50
$1.748
$87.4
100
$1.14
$114
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Nicomatic |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Box |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 40 |