0.50X2.5FLT6061T6511-8
Remington Industries
Prodotto No:
0.50X2.5FLT6061T6511-8
Descrizione:
0.50X2.5FLT6061T6511-8 1/2" X 2-
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 8.000" L x 2.500" W x 0.500" H (203.20mm x 63.50mm x 12.70mm)