Casa / Structural, Motion Hardware / 0.50X3.0FLT6061T6511-48
minImg
0.50X3.0FLT6061T6511-48
Remington Industries
Prodotto No:
0.50X3.0FLT6061T6511-48
Descrizione:
0.50X3.0FLT6061T6511-48 1/2" X 3
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 48.000" L x 3.000" W x 0.500" H (1219.20mm x 76.20mm x 12.70mm)