Casa / Structural, Motion Hardware / 0.50X4.0FLT6061T6511-48
minImg
0.50X4.0FLT6061T6511-48
Remington Industries
Prodotto No:
0.50X4.0FLT6061T6511-48
Descrizione:
0.50X4.0FLT6061T6511-48 1/2" X 4
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 48.000" L x 4.000" W x 0.500" H (1219.20mm x 101.60mm x 12.70mm)