Casa / Structural, Motion Hardware / 0.50X6.0FLT6061T6511-36
minImg
0.50X6.0FLT6061T6511-36
Remington Industries
Prodotto No:
0.50X6.0FLT6061T6511-36
Descrizione:
1/2" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 36.000" L x 6.000" W x 0.500" H (914.40mm x 152.40mm x 12.70mm)