Serpac
Prodotto No:
051I,BK
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 5.620"L X 3.250"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$10.032
$10.032
10
$8.75995
$87.5995
25
$7.96404
$199.101
50
$6.84893
$342.4465
100
$6.052545
$605.2545
250
$5.096864
$1274.216
500
$4.459756
$2229.878
1000
$4.141202
$4141.202
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 18.3in² (118cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 5.620" L x 3.250" W (142.75mm x 82.55mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.187 lb (84.82 g) |
| Ratings | IP40, NEMA 1 |
| Design | Hand Held, Cover Included |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Series | S |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Serpac |
| Features | PCB Supports |
| Height | 0.900" (22.86mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 051I |