Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
0530CDMCCDS-R10MC
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FIXED IND 100NH 21A 2.8MOHM SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.8265
$0.8265
10
$0.7258
$7.258
25
$0.67374
$16.8435
50
$0.57
$28.5
100
$0.51813
$51.813
250
$0.487046
$121.7615
500
$0.435233
$217.6165
1000
$0.352326
$352.326
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 24.5A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 21 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.8mOhm Max |
| Inductance | 100 nH |
| Series | 0530CDMCC/DS |
| Type | Molded |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Sumida America Components Inc. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal |