Phoenix Contact
Prodotto No:
0552024
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN TERM BLK FEED THRU 8-26 AWG
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.6335
$5.6335
10
$5.47865
$54.7865
50
$5.1205
$256.025
100
$4.71086
$471.086
250
$4.352444
$1088.111
500
$4.147643
$2073.8215
1000
$3.891618
$3891.618
2500
$3.37953
$8448.825
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 8.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Last Time Buy |
| Current - IEC | 41 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 50 A |
| Series | CLIPLINE MBK |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-26 AWG |