Honeywell Sensing and Productivity Solutions T&M
Prodotto No:
060-6827-04
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
AMPLIFIER 10 VDC OUT 32 VDC INPU
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -15°C ~ 71°C (TA) |
| Series | UV-10 |
| Output Type | Analog |
| Voltage - Supply | 18V ~ 32V |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions T&M |
| Package | Bulk |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Current - Supply | 60 mA |
| Amplifier Type | Analog Output |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 060-6827 |