Laird Connectivity Inc.
Prodotto No:
0600-00022
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Frequency Range | - |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 7.087" (180.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | - |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz |
| Mfr | Laird Connectivity Inc. |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 5dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |