06025SA-24S-AA-D0
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
06025SA-24S-AA-D0
Descrizione:
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
In magazzino : 120
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow 35.7 CFM (1.00m³/min)
Noise 42.5dB
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.170A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Product Status Active
Voltage Range 12 ~ 27.6VDC
RPM 7000 RPM
Features Auto Restart
Width 25.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Static Pressure 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 60mm L x 60mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Material - Blade Plastic
Series 06025SA
Power (Watts) 4.1 W