06038DA-24Q-EA-D0
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
06038DA-24Q-EA-D0
Descrizione:
FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Guida per l'utente
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Mfr NMB Technologies Corporation
Material - Frame Plastic
Features Auto Restart
Width 38.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 60mm L x 60mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C