0603DC-12NXJRW
Coilcraft
Prodotto No:
0603DC-12NXJRW
Produttore:
Coilcraft
Pacchetto:
0603
Descrizione:
FIXED IND 12NH 2.17A 65MOHM SMD
In magazzino : 4039
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 94 @ 900MHz
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 2.17 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.067" L x 0.039" W (1.70mm x 0.99mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 65mOhm Max
Inductance 12 nH
Series 0603DC
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.9GHz