Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
0603ESDA-AEC1
Produttore:
Pacchetto:
0603
Batch:
-
Descrizione:
TVS ESD 0.05PF 0603 SMD AECQ
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
5000
$0.128915
$644.575
10000
$0.121125
$1211.25
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | Automotive, HDMI, USB |
| Capacitance @ Frequency | 0.05pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0603 |
| Series | Automotive, AEC-Q200 |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 35V (Typ) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |