0603S226M6R3CT
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
0603S226M6R3CT
Descrizione:
CAP CER 22UF 6.3V X6S 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient X6S
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 22 µF